Menu
Aquadream Barrandov Praha

Aquadream Barrandov Praha

Adresa: Praha, K Barrandovu 1173/8

Popis: Plně vybavený aquapark

Vybavení: Bazén 25 m, rekreační bazén, mokrý bar, dva tobogány, venkovní bazének, sluneční terasa, vířivka, divoká řeka, vodotrysky.

Provozní doba: Pondělí 9-22 h, úterý až pátek 6-22 h, sobota a neděle 8-22 h

Vstupné: 339 Kč / den, 129 Kč/1 hod

Telefon: 251 550 259

Email: info@aquadream.cz

Web: http://www.aquadream.cz/


Vodní centrum Aquadream v Praze je vybaveno vířivkami, tobogány, brouzdališti, 25m bazénem a dalšími atrakcemi. V létě je otevřený venkovní areál, kde najdete opalovací louku, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, dětské minihřiště, beachvolejbalové hřiště, kuželky, petanque i občerstvení.

Aquapark – vnitřní bazén

Pro nejmenší je připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit ve 115 metrů dlouhém červeném tobogánu. Připraven je také menší modrý tobogán o délce 62 m. 

Pro relaxaci je k dispozici whirpool, masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem. Pro plavce je připravena divoká řeka se silným protiproudem. Pro kondiční plavání můžete využít 25 m dlouhý bazén.

Aquapark – venkovní areál

V areálu pod širým nebem je opalovací louka, venkovní bazén, dětské brouzdaliště a minihřiště, hřiště na beachvolejbal, kuželky, možnost zapůjčení petanque a občerstvení.

Děti do 3 let mají v Aquadream Barrandov celodenní vstupné zdarma. Dětem do jednoho roku není vstup povolen.

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.