Menu

Creative Commons


Vydavatel UpDown Media podporuje co nejjednodušší a nejširší výměnu informací mezi lidmi.  Spolu s redakcí Koupání věří, že informace jsou dlouhodobě nejdůležitějším prvkem pro zlepšení života nás všech.

Internetový portál Koupani.cz podléhá licenci Creative Commons – uveď autora. Pokud není uvedeno jinak, podléhají veškeré materiály (text, fotografie, obrázky, videa a další formáty veřejného sdělení) těmto podmínkám:

CC-BY Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko 

Znamená to, že vydavatel uvolňuje veškeré uveřejněné materiály pro všeobecné použití. Je tedy možné volně nakládat s texty, fotografiemi, filmy, obrázky a dalšími daty, které byly uveřejněny v rámci Koupani.cz. Jedinou podmínkou pro převzetí do cizích informačních systémů, médií a jakýchkoliv veřejných výstupů je uvedení autora a odkazu na webovou stránku www.koupani.cz

Další práva nejsou omezena

Všeobecné povolení k šíření materiálů Koupání.cz podle licence Creative Commons se nedotýká ostatních práv, především osobnostních, platných v rámci jednotlivých států světa. Také platné nadřazené právní normy mohou šíření materiálů z Koupání.cz upravovat.

Výjimky z licence Creative Commons mohou být uvedeny v rámci přesně označených materiálů.

Jakékoliv dotazy či spolupráci vyřizuje redakce Koupání redakce@horydoly.cz Je k dispozici také na vyjasnění případných sporných drobností, řešení situací nad rámec licence Creative Commons a jakékoliv další komunikaci o obsahu Koupání.cz

UPOZORNĚNÍ

Redakce Koupání spolupracuje s dalšími médii na článcích, fotografiích a dalších materiálů pro jejich účely. Na materiály uveřejněné mimo https://www.koupani.cz/ se vztahuje běžný copyrigt, případně licence, pod kterou konkrétní média uveřejňují své materiály.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.