Menu

Aqualand Moravia

Adresa: Pasohlávky 110

Popis: Aquapark pod střechou i venku na břehu Novomlýnských nádrží

Vybavení: Bazény, tobogany, vířivky, fitness, odpočinkové zony

Provozní doba: 9-21 h denně

Vstupné: 799 Kč/den

Telefon: 546 609 609

Email: INFO@AQUALAND-MORAVIA.CZ

Web: https://www.aqualand-moravia.cz/

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice.

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km.

Venkovní vodní atrakce Abyss a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet v rámci České republiky pouze v Aqualandu.

K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo YellowCrash.

Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Aqualand nabízí celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu ForumRomanum, dětský Vodní hrad, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem Šumava ubytování.

Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.