Menu
Biotop Blovice

Přírodní koupací biotop Blovice

Adresa: Blovice, Luční ulice

Popis: Venkovní koupaliště

Vybavení: Občerstvení, šatny, toalety, Půjčovna volejbalového vybavení a slunečníků zdarma na zálohu 500 Kč. Bezplatné parkoviště, dětské hřiště.

Provozní doba: Červen - červenec 9-21 h, srpen - září 9-20 h

Vstupné: 50 Kč/den, 300 Kč/sezona

Telefon: 371 516 111

Email: podatelna@mublovice.cz

Web: https://www.blovice-mesto.cz/organizace-a-sluzby/sport-a-volny-cas/

Sportovně-relaxační areál s přírodním biotopem včetně příslušného zázemí nepoužívá chemická čistidla a koupání je vhodné i pro alergiky.

BOOKING.com: Vyberte a rezervujte ubytování ve Spáleném Poříčí.

Přírodní koupací biotop Blovice se skládá z dvou jezírek s kořenovými čističkami. Jezírka zásobuje vodou zvláštní vrt. V koupališti je voda upravována biologicky s využitím samočištění přírodních vod. Součástí areálu jsou šatny, převlékárny, hygienické zázemí a občerstvení.

K dispozici je hřiště na plážový volejbal.

V zimě se zamrzlé ledové plochy využívají k bruslení.

Biotop Blovice se nachází u cesty vedoucí k rekreační lokalitě Kamensko. Z náměstí je to sem pěšky půl kilometru. Lze přijít pěšky nebo přijet na kole. U fotbalového hřiště je menší parkoviště.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem Šumava ubytování.

Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.