Menu
Koupání v přírodě

V Mlékojedech na pískovně začala sezona

Mlékojedy

Co je nového a co zůstalo při starém?

V Mlékojedech u Neratovic začala koupací sezona. Pískovna má už teplou vodu a počasí je slunečné. Co je letos nového a co zůstává při starém?

Známý skokanský lyžařský můstek ani letos nezažije znovuzrození. Po těžkém úrazu páteře jednoho skokana byl můstek demontován.

Podívejte se, jak se dříve skákalo:

Umělá lezecká stěna nad vodou je naopak stále v provozu. Dopadá se do hluboké vody, a proto se může bezpečně lézt bez lana.

Malé dětské hřiště funguje na hlavní pláži u silnice.

Koupání bez plavek je možné na menších smíšených nudisticko-textilních plážích na druhé straně pískovny, než vede silnice do Neratovic.

Mlékojedy
Pískovna Mlékojedy Tišice. Na začátku léta. FOTO: Kuba Turek

V Beachparku se konají diskotéky a koncerty. Přespat se tady dá na malém tábořišti. Parkoviště je zdarma.

Najíst v okolí se dá na břehu pískovny v Mlékojedy Beachpark (uzeniny a jednoduché občerstvení), v cukrárně HH v nedalekých Tišicích (cukrovinky a chlebíčky), v zakouřené hospodě V zatáčce (hotovky a uzeniny), nebo v restauraci Bludička v Mlékojedech (poněkud dražší jídlo i pití).

KOUPÁNÍ.cz: Pískovna Tišice Mlékojedy Neratovice

HORYDOLY: Unikátní vlastivěda z Prahy k Labi (na kole nebo koloběžce)

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.