Menu
Aktuální zprávy

Camping 2023 – průvodce po českých kempech

camping 203

63 velkých kempů v Česku obsahuje brožura s jednoznačným názvem Camping 2023. Kempařský průvodce doplňuje výčet dalších 55 kempů.

Brožuru vydává každoročně Asociace kempů České republiky. Podrobně popisuje pouze členská ubytovací zařízení. Doplňující seznam obsahuje dalších pět desítek dalších, které se nechaly Asociací certifikovat a byly jim uděleny hvězdičky podle kvality poskytovaných služeb.

Tábořišť, kempů a autokempingů je ovšem v Česku mnohem více. 

Jednoduché údaje a piktogramy

Každý kraj České republiky je uvedený jednoduchou automapou se zakreslenými kempy. Čtenář tím získá základní přehled, kde jednotlivá zařízení leží.

Na dalších stranách jsou prezentovány jednotlivé kempy. Vždy je uveden název a adresa kempu, několik malých fotografií z kempu a okolí. V informačním bloku najdete telefon, e-mail, web, souřadnice do navigace a rozlohu kempu. Všechny další nabízené služby jsou označené pomocí piktogramů.

Důležité jsou další tři údaje – provozní doba (od jakého data a do kdy je kemp otevřený), orientační cena (rozmezí cen za osobu na jednu noc) a počet hvězdiček (kvalita a množství služeb). Poskytují základní informace k rozhodování, zda je to kemp právě pro vás, nebo zda chcete využít levnější či dražší ubytování v okolí.

Publikaci je možné vyžádat u vydavatele Asociace kempů nebo je zdarma k dostání na veletrzích cestovního ruchu.

camping 203
Camping 2023, přehled kempů v Česku. REPRO: Horydoly
Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.