Menu
Aktuální zprávy

Outdoorové filmy se promítají na Pomezních boudách

Advent jak má být: přes den lyžování, večer sledování  outdoorových pecek. Malá Úpa hostí Mezinárodní festival outdoorových filmů v Galerii Celnice 10. – 11. prosince. Součástí filmové nabídky jsou také snímky z plavání a potápění v moři.

Mezinárodní festival outdoorových filmů je putovní přehlídkou filmů plných dobrodružství,  extrémních výkonů, adrenalinu, ale také pohody a inspirace, kam se vypravit na příští zážitkovou  dovolenou. Filmové promítání je možno spojit s prvním lyžováním nebo alespoň procházkou na horském čerstvém vzduchu. 

Po loňské nedobrovolné pauze zavítá zavítá letos Mezinárodní festival outdoorových filmů na Pomezní boudy do Malé Úpy již počtvrté. Promítat se bude v Galerii Celnice v nadmořské výšce 1050 m přímo na hranicích s Polskem  ve dnech 10. – 11. prosince.

Kromě filmů se návštěvníci mohou těšit i na dvě cestopisné besedy,  v pátek s Jiřím Potůčkem o Mexiku, v sobotu s Martinem Půlpánem alias Lost Czech Man o  Hedvábné stezce. 

Galerie Celnice v Malé Úpě má omezenou kapacitu 60 míst, pokud si tedy diváci chtějí být jistí, že  si v klidu sednou, nechť si raději rezervují místa. 

Na akci se budou dodržovat aktuální epidemiologická opatření, vstup pouze s potvrzením o  bezinfekčnosti. 

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.