Menu
Aktuální zprávy

Jak hledat nejlepší fotografie

notebook

Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov – ale kolik ve vaší peněžence skutečně stojí?

Obrázky jsou mocným nástrojem pro mnoho různých aspektů podnikání. Od marketingových aktiv a prodejních týmů po pulty a návrhy, dobrá fotografie může posunout vaše úsilí na další úroveň. Ale kde získat obrázky, které potřebujete?

Společnosti mají dvě možnosti:

1) pořizujte fotografie sami interně

2) outsourcujte prostřednictvím webů zabývajících se fotografiemi nebo nezávislými fotografy.

Je zřejmé, že s tím druhým riskujete, že budete zasaženi licenčními poplatky a smlouvami o používání.

Obrázky jsou důležité pro prezentaci

Obrázky podporují celkový branding vaší prezentace. Jakýkoli obrázek, který použijete, by měl odpovídat vašemu příběhu a vaší značce. Výběr vysoce kvalitních obrázků pro vaši prezentaci, které odpovídají vašim dalším marketingovým aktivům, pomůže vybudovat důvěru a obeznámenost s vaším publikem.

Pokud hledáte skvělou a bezplatnou sbírku originálních fotografií, scénických obrázků a abstraktních obrázků, aby byla vaše další prezentace efektivní a poutavá, můžete vyzkoušet StockFreeImages.

Jak jsme zmínili výše, vaši čtenáři si zapamatují, co vidí, dříve, než si zapamatují, co četli. Výzkum společnosti 3M ve skutečnosti odhalil, že vizuální zpracování je 60 000x rychlejší než text. Zvažte to při rozhodování, zda použít textové pole nebo obrázek k dosažení cíle. Použití správných obrázků může pomoci těm, kteří mají (a dokonce i těm, kteří nemají) fotografické vzpomínky, zapamatovat si, co jste jim řekli dlouho poté, co ze schůzky odešli.

Pozor na autorská práva

Otázka za milion: které obrázky můžete skutečně použít, aniž byste museli platit za práva k užívání? Záleží na co to potřebuješ. Chtít bezplatnou sériovou fotografii pro komerční použití je něco jiného než používat sériovou fotografii pro třídní prezentaci. Ale stále můžete zkontrolovat licencování.

Pokud googlujete konkrétní fotografie, můžete přepínat mezi právy k použití v nástrojích pro vyhledávání obrázků, abyste viděli, které obrázky je dobré stáhnout z internetu a znovu použít pro obchodní nebo osobní použití. To znamená, že stránky s fotografiemi jsou obecně bezpečnou zónou, protože všechny jejich fotografie jsou zdarma a jsou k dispozici ke stažení kliknutím na tlačítko. Některé z našich oblíbených jsou Megapixl.

notebook
Jakou fotografii vybrat do prezentace? FOTO: Dreamstime
Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.