Menu
Venkovní koupaliště

Kde se vykoupat na Lounsku?

voda

Louny a okolí jsou obklopeny krásnou přírodou a plnými možnostmi pro rekreační aktivity. Pokud hledáte způsob, jak si užít léto a zchladit se, máte několik možností koupání v této oblasti.

Koupaliště Louny

Koupaliště Louny je ideálním místem pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří si chtějí užít celodenní relaxaci. Koupaliště má několik bazénů včetně dětského bazénu, skokanského bazénu a plaveckého bazénu. Na místě najdete také různé atrakce, jako jsou tobogány, vodní houpačky a vodní atrakce. Koupaliště je otevřeno v letních měsících a vstupné je velmi přijatelné. Navíc zde místní klubík pro děti nabízí i příměstské tábory plné her, zároveň je zde zábava i pro dospělé, místní kiosek nabízí mimo chutné občerstvení třeba fotbálek, nějaké deskovky a karty. Pokud si rádi trochu zahazardujete, můžete si zahrát v místní hospůdce karty o pár drobných a možná zde naleznete i retro herní automat.

Přehrada Nechranice

Přehrada Nechranice je velkým jezerem, které nabízí řadu vodních aktivit, včetně koupání, windsurfingu, rybaření a vodních sportů. Je to velmi populární místo pro rodiny s dětmi, kteří si mohou pronajmout vodní kolo, kajak nebo paddleboard a prozkoumat jezero. Na místě jsou také restaurace a bary, kde si můžete koupit občerstvení a nápoje.

Nechranice
Přehrada Nechranice. FOTO: Petr Kinšt – Wikimedia

Přehrada Přimda

Přehrada Přimda je další populární rekreační oblast v okolí Loun. Je to ideální místo pro koupání, rybaření a vodní sporty, jako je windsurfing a kajak. Přehrada má několik písčitých pláží a piknikových míst, kde si můžete odpočinout a vychutnat si krásný výhled na okolní krajinu.

Koupaliště Žatec

Koupaliště Žatec je další populární možnost pro ty, kteří hledají v okolí Loun místo k relaxaci a koupání. Koupaliště má několik bazénů, včetně plaveckého bazénu, dětského bazénu a skokanského bazénu. Na místě jsou také hřiště na plážový volejbal a stolní tenis.

Bazén Podbořany

Bazén Podbořany je menší, ale stále velmi oblíbené koupaliště v okolí Loun. Má jednu velkou plaveckou nádrž a dětský bazén. Na místě najdete také hřiště na plážový volejbal a k dispozici jsou také sprchy a šatny. Bazén Podbořany je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnější a méně rušné prostředí k relaxaci.

Koupaliště Chomutov

Koupaliště Chomutov je asi 30 minut jízdy od Loun a je další skvělou možností pro koupání a vodní aktivity. Koupaliště má několik bazénů, včetně plaveckého bazénu, dětského bazénu a bazénu s vlnami. Na místě najdete také vodní atrakce, jako jsou tobogány a vodní skluzavky, a v letních měsících se zde často pořádají různé kulturní akce a koncerty.

Koupaliště Teplice

Koupaliště Teplice se nachází asi 40 minut jízdy od Loun a je jedním z největších koupališť v oblasti. Koupaliště má několik bazénů, včetně plaveckého bazénu, dětského bazénu, bazénu s vlnami a bazénu s termální vodou. Na místě najdete také různé vodní atrakce, jako jsou tobogány a vodní skluzavky, a pro ty, kteří hledají větší adrenalinový zážitek, je k dispozici i bungee jumping.

V okolí Loun je mnoho skvělých možností pro koupání a vodní aktivity, ať už hledáte klidnější prostředí pro relaxaci nebo místo s více atrakcemi a zábavou pro celou rodinu. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z těchto možností, užijete si krásný letní den v přírodě.

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.