Menu
Vnitřní bazény

Privátní Samui Spa v Praze

Samui Spa Praha

Zima je ideálním obdobím na wellness. Užijte si aromaterapeutické rituály či skupinové spa s finskou saunou a jacuzzi v privátní design wellness Samui Spa v Praze Letňanech.

Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál, výborná dopravní dostupnost. Vychutnat si lze našlapané privátní spa, stejně tak širokou nabídku thajských masáží či aromaterapeutických rituálů. Vyrazit sem můžete sami, s partnerem či partnerkou, rodinu nebo třeba na dámskou jízdu či teambuilding.

Každý den od 9 do 24 hodin jsou pro privátní relaxaci k dispozici tři oddělené místnosti s vlastním zázemím: spa s finskou saunou a jacuzzi pro max. 12 osob, spa s bio saunou a jacuzzi pro max. 8 osob a spa s jacuzzi pro max. 4 osoby. Po předchozím objednání je wellness možné optimálně zkombinovat s thajskými masážemi nebo klasickou fyzioterapií. SAMUI SPA jsou jedním z mála míst v Praze, kde si můžete nerušeně, v maximálním soukromí, jen s přáteli, dětmi nebo ve dvou společně dle libosti užít zdravých rozkoší prospívajících tělu i mysli. 

Thajské masáže chrámové školy Wat Pho

Thajská relaxační masáž, tradiční thajská masáž, olejová masáž, aromatická olejová kombinovaná masáž, shiatsu masáž, ajurvédská masáž, thai feet, indická masáž. Či aromatické Alqvimia rituály: orchidejí, královny babylónské či rituál císaře Ceasara. Záleží jen na vás, kterou z blahodárných masáží či procedur si vyberete a objednáte. V SAMUI SPA masírují rodilé Thajky a Filipínky s dlouholetou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho, jedné z nejváženější thajských škol. 

Samui Spa Praha
Samui Spa Praha. Thajské masáže. FOTO: Aspen.pr

Špičkový design

Interiér je dílem mladé architektky Hany Kasalové z atelieru DOT Architects. Prostor Samui Spa v každém detailu ctí přirozenou, jednoduchou krásu a harmonii. Výhradně přírodním materiálům dominuje dřevo a kámen, například na obklady je použit barmský teak. 

V ceně pronájmu privátního spa jsou zahrnuty přírodní aromatické esence a bio peelingové soli k použití v sauně, aromatické esence do jacuzzi, které si každý může vybrat podle svého vkusu nebo momentální nálady. Stejně tak i hudbu či intenzitu osvětlení. 

Samui Spa Praha
Samui Spa Praha. FOTO: Aspen.pr

Nechybí bezplatné wifi připojení a v jedné z místností ani LCD obrazovka 46″ se satelitním příjmem 55 programů. Láká vás sledování sportovních přenosů či romantického filmu z vyhřáté jacuzzi se sklenkou chladivého pití v ruce? Žádný problém!

Každá z místností spa má své zázemí s kompletním vybavením, včetně hygienických potřeb, ručníků a osušek. Kromě bezedné karafy chlazené vody Magnesia obohacené hořčíkem, kterou návštěvníci spa dostávají zdarma, je standardně v nabídce občerstvení champagne, prosecco, bílé a červené víno, pivo, 100% freshe, nealko, káva a Matcha tea. Na vyžádání je možné zajistit catering a barový servis.

Samui Spa v Praze 9 Letňanech je snadno dostupný autem i hromadnou dopravou. Sídlí v Tupolevově ulici, v sousedství obchodního centra Letňany, multikina Cinema City Letňany, zimního stadionu, Aquacentra Letňany či Sportcentra Avion.

INFO: Samui Spa

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.