Menu
Aktuální zprávy

Hledáte krásné fotky?

doma

Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov – ale kolik to ve skutečnosti stojí ve vaší peněžence?

Snímky jsou silným nástrojem pro mnoho různých aspektů podnikání. Dobrá fotografie může posunout vaše úsilí na další úroveň, od marketingových aktiv a prodejních materiálů až po prezentace a návrhy. Ale kde najdete obrázky, které potřebujete? Z našeho pohledu mají společnosti dvě možnosti; 1) pořizujte samotné fotografie interně nebo 2) outsourcujte prostřednictvím webových stránek zabývajících se fotografiemi nebo nezávislými fotografy. Je zřejmé, že u posledně jmenovaného riskujete, že budete zasaženi licenčními náklady a smlouvami o používání.

Obrázky podporují celkový branding vaší prezentace. Jakýkoli obrázek, který použijete, by měl být v souladu s vaším příběhem a vaší značkou. Výběr vysoce kvalitních obrázků pro vaši prezentaci, které jsou v souladu s vašimi dalšími marketingovými aktivy, pomůže vybudovat důvěru a obeznámenost s vaším publikem.

Pokud hledáte úžasnou a bezplatnou sbírku originálních fotografií, scénických obrázků a abstraktních obrázků, aby vaše další prezentace byla efektivní a poutavá, můžete zkusit StockFreeImages.com.

Jak jsme zmínili výše, vaše publikum si zapamatuje, co vidí, dříve, než si zapamatuje, co četlo. Výzkum společnosti 3M ve skutečnosti odhalil, že vizuální zpracování je 60 000krát rychlejší než text. Zvažte to, když se rozhodujete, zda použít textové pole nebo obrázek k dosažení cíle. Použití správných snímků může pomoci těm, kteří mají (a dokonce i těm, kteří nemají) fotografické vzpomínky, zapamatovat si, co jste jim řekli dlouho poté, co ze schůzky odešli.

Otázka za milion: jaké obrázky můžete skutečně používat, aniž byste museli platit za práva k užívání? Záleží na co to potřebuješ. Chtít bezplatnou fotografii pro komerční použití se liší od použití fotografie pro třídní prezentaci. Ale stejně můžete zkontrolovat licencování. Pokud googlujete konkrétní fotografie, můžete přepínat mezi právy k použití v nástrojích pro vyhledávání obrázků, abyste viděli, jaké obrázky lze získat z internetu a znovu použít pro obchodní nebo osobní použití. To znamená, že webové stránky s fotografiemi jsou obecně bezpečnou zónou, protože všechny jejich fotografie jsou zdarma a jsou k dispozici ke stažení kliknutím na tlačítko. Některé z našich oblíbených jsou Megapixl.

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.