Menu
Letní koupaliště a aquaparky

Koupaliště v Moravském Krumlově zahajuje sezónu

Ve středu 1. června v 13 hodin se letos poprvé otevřou brány krumlovského koupaliště. V tento den je pro všechny vstup zdarma. Červnový provoz bude každý den od 13 do 19 hod, od července pak od 10 do 20 hod. Součástí koupaliště je tobogan a skluzavka, nově přibyde další stánek s občerstvením a také možnost vypůjčení knih a časopisů.

Rozšířené občerstvení odstraní fronty na jídlo a pití, věříme, že návštěvníci tuto novinku přivítají. Další letošní novinku jsme připravili ve spolupráci s krumlovskou knihovnou. Zájemci si u vody budou moci přečíst knihy a časopisy, které budu u koupaliště k dispozici,“ popisuje ředitel Služeb města Moravský Krumlov Jiří Čemerka.

Program pro děti a aquaerobic

Na koupališti je připraveno ozvučení, které bude mimo jiné sloužit k moderování programů pro děti. „Personál koupaliště bude připravovat různé soutěže a vodní sporty pro děti. Chceme, aby si děti užily koupání, naučily se chovat ve vodě a také je chceme z deky přitáhnout ke sportu,“ upřesňuje starosta Tomáš Třetina a dodává, že domlouvá cvičitelku na aquaerobic, takže zájemci budou moci využít také tuto novou sportovní aktivitu.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.