Menu
Vnitřní bazény

Vodní lyže – vyzkoušejte něco nového

Koupani.cz logo

Vodní lyžování, které je v podstatě křížencem surfingu a klasického lyžování, patří ve světě k velmi oblíbeným sportům. Jde o poměrně mladý sport, který se od poloviny minulého století postupně rozšiřuje i u nás

Vodní lyžování, které je v podstatě křížencem surfingu a klasického lyžování, patří ve světě k velmi oblíbeným sportům. Jde o poměrně mladý sport, který se od poloviny minulého století postupně rozšiřuje i u nás. Pro vodní lyžování je nutný sportovní areál s tažným vlekem a dostatečně velkou vodní hladinou, na jehož druhém konci se drží lyžař, nebo se k tažení využívá člun.

Přestože Ostrava nemá moře ani jinou podobně velkou vodní plochu a přestože je zima v plném proudu, mohou si zde nyní milovníci netradičních sportů na vodní hladině zalyžovat.

Na Krytém bazénu SAREZA v Ostravě – Porubě je nyní připravena pro návštěvníky nová atrakce. Každou sobotu od 9.00 – 10.00 hodin si odvážlivci pod dohledem instruktory Klubu vodního lyžování budou moci vyzkoušet jízdu na vodních lyžích. Akce se uskuteční pouze tehdy, pokud se přihlásí nejméně tři zájemci.

Objednávky se přijímají od pondělí do středy v pokladně Krytého bazénu SAREZA. Zapůjčení potřebného vybavení a následná hodina plavání jsou zahrnuty v ceně vstupného, které činí 250,- Kč. Účelem této služby je seznámit veřejnost se zajímavým sportem, dát lidem možnost vychutnat si radost z jízdy a vyzkoušet něco nového.

Martina Gavendová

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.

Chaty, chalupy a apartmány u vodní nádrže Lipno naleznete na stránce Lipno ubytování. Když můžeme doporučit ubytování na horách, podívejte se na stránky Krkonoše ubytování nebo na hranici s Německem - ubytování v okolí Šumavy.

CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.